Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Lajmerime ne AlegriaGrup
Vizitor/e te nderuar te Alegria Grup per te vazhduar me teje me Forumin ton duhet te behet nje rregjistrim duke bere rregjistrimin do te lejohen te gjitha te drejtat si psh, Chat,Shkarkime-kengesh-programesh,lojra,Lajme,Kuriozitet,Mesime e Tutoriale,Barcaleta,Filma te huaj e shqiptar,etj. Ju Mirpesim ne Alegria Grup.Me Respekt Staffi i Alegria Grup
Alegria Grup
alegriagrup
Sherbimet
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Toolbar
Shkarko toolbarin Alegria Grup per kompjuterin tuaj Shkarko per te qendruar sa me prane nesh .
Tema Fundit
» www.ks-crew.forume.biz
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeTue Nov 16, 2010 5:16 pm nga Vizitor

» Alegria grup Sondazh
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 5:09 pm nga ViSi_USA

» Alegria Grup
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 5:56 pm nga ViSi_USA

» Si mund te harrohet nje dashuri?
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 2:52 pm nga Ersiljano

» Cfar do te benit per dashuri?
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 2:48 pm nga Ersiljano

» POEZI DASHURIE...
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 2:12 pm nga Krenare shqiptare

» Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 2:10 pm nga Krenare shqiptare

» C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 2:08 pm nga Krenare shqiptare

» Hite Top 10
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 8:12 pm nga gea_teo

Radio

Degjoni Radio Live:

Degjim te Kendshem
Tv Alegria Grup
Video
Shkarko kenge
Rezultate Live
Vizitor
online
Moti
Dollar Currency Converte
ADMIN
Administratoret e ketij forumi jane deejay enea Alegria Grup ersiljano deejay jani .Nqs doni te beheni admin duhet te kontaktoni njerin prej administratoreve.
May 2021
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Lajmerime
Njoftohen te gjithe vizitoret e Alegria Grup qe duke filluar qe sot ne daten 5.08.2009 cdo antar/e qe do te rregjistrohet ne Forumin Alegria grup do te perfitoj Grade si Psh:V.I.P,S.Moderator, ose Webmaster per informacione me te hollesishme kontaktoni Administratorin ersilxh@yahoo.com Faleminderit per Mirkuptimin!
Chat
Hudson bëhet nënë
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 1:15 pm nga Ersiljano
Alegria Grup - Portali F.0811230244449_m

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Hudson ka lindur foshnjën e parë, një djalë, siç ka konfirmuar zëdhënësi i saj.

Aktorja e filmit “Dreamgirls”, fituese e çmimit Oskar, dhe i fejuari i saj David Otunga, kanë mirëpritur lindjen e David Daniel Otunga, Jr. gjatë të hënës në mbrëmje.

“Foshnja është e bukur dhe e …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Chace Crawford në lidhje me Ashley Greene?
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 1:13 pm nga Ersiljano
Alegria Grup - Portali F.0811112402692_m

Chace Crawford raportohet se është duke dalë me yllin e filmit “Twilight”, Ashley Greene, pasi dyshja janë parë duke shoqëruar njëri-tjetrin në mëngjesin e hershëm të së hënës.

Dyshja janë parë duke bashkuar buzët në veturë, para se aktori i serisë “Gossip Girl” ta përcjellë Ashleyn të dalë nga vetura.[ Më shumë ]
Komentet: 0
Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 1:10 pm nga Ersiljano
Alegria Grup - Portali F.0812094059578_m

Anëtarja e dikurshme e grupit "Spice Girls", Victoria Beckham, ka mohuar çdo mundësi për t’iu rikthyer sërish muzikës, pasi që ajo dëshiron të përqendrohet te moda dhe familja.

Xhinset, syzat dhe koleksionet tjera të Posh Spice janë bërë një hit i vërtetë, ndërsa ish-këngëtarja thotë se duke llogaritur …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Dannii Minogue dëshiron të rikthejë rrudhat
Alegria Grup - Portali Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 12:21 pm nga Ersiljano
Alegria Grup - Portali F.0811103418953_m

Këngëtarja australiane Dannii Minogue ka ndërprerë përdorimin e Botox-it, ashtu që të mund të rikthejë mimikën në fytyrën e saj.

Vlerësuesja e “X Factor”, më herët ka kaluar në procedura kozmetike, që kanë përfshirë edhe përdorimin e injeksioneve nën lëkurë, por tash e ka ndërprerë trajtimin pasi kjo e …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ora
Ora By Dj Jani
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Statistikat
Forumi ka 37 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri mentus008

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 544 artikuj v 227 temat
Facebook
Alegria Group on Facebook
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 142 më Sat May 14, 2011 12:47 am
Sondazh
A po ju pelqen pamja e re e Forumit ?
Shume
Alegria Grup - Portali Vote_lcap257%Alegria Grup - Portali Vote_rcap2
 57% [ 4 ]
Pak
Alegria Grup - Portali Vote_lcap20%Alegria Grup - Portali Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
eh jo keq
Alegria Grup - Portali Vote_lcap20%Alegria Grup - Portali Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Ka edhe me mire
Alegria Grup - Portali Vote_lcap20%Alegria Grup - Portali Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Nice
Alegria Grup - Portali Vote_lcap229%Alegria Grup - Portali Vote_rcap2
 29% [ 2 ]
Keq Fare
Alegria Grup - Portali Vote_lcap214%Alegria Grup - Portali Vote_rcap2
 14% [ 1 ]
Totali i votave : 7
Lajmet e Dites
Top posters
Krenare shqiptare
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
Ersiljano
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
Alegria grup
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
Erisa
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
Brunia
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
deejay jani
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
fatjon
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
Bukuroshja
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
Deejay Enea
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
TIDRA
Alegria Grup - Portali Vote_lcap2Alegria Grup - Portali Voting_bar2Alegria Grup - Portali Vote_rcap2 
Chat
Luaj Online
Partneret
rinaemptyshqiptareempty
Alegria grup
Te gjitha te Drejtat te Rezervuara nga AlegriaGrup@2008-2009.Administrator Ersiljano Xhelollari.Punoj Faqen Ersiljano Xhelollari. Kontaktoni