Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Alegria Grup - Forum

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullat & Lajmërimet në Forum

Para se të antarësohuni ju lutem lexoni rregullat e forumit.
28Dizajni i ri i f...
Fri Oct 02, 2009 7:39 pm
Deejay Enea Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ofertat Falas

Ketu Mund Ti Gjeni Ofertat që i ofron ky forum Falas
14Fito Grade
Thu Oct 01, 2009 7:51 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezanto Webfaqen tënde

Ju lutemi para se të publikoni webfaqen tuaj këtu në ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumi gjithashtu dhe të këtij nën forumit dhe prandaj të prezenentoni webfaqen tuaj.
38www.ks-crew.foru...
Tue Nov 16, 2010 5:16 pm
The ghos  Shiko mesazhin e fundit
Alegria Grup Empty
 

Sa me prane njeri-tjetrit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Alegria Grup

Ketu do te gjeni te dhena kur edhe si u krijua Grupi ''Alegria Grup" shtoni edhe ju komentet tuaja
23Alegria grup Son...
Fri Dec 18, 2009 5:09 pm
ViSi_USA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantoni veten tuaj në forum

Pas rregjistrimit, postoni diçka rreth vetes tuaj që të njiheni pak më shumë me anëtarët e tjerë. Si p.sh, krijoni një temë të re me pseudonimin si titull.
928Ciao a tutti!!!...
Thu Oct 01, 2009 7:51 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Përshëndetjet dhe Urimet

Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash e gëzimesh.
928Pershendesni ane...
Tue Oct 20, 2009 9:11 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Në kërkim të romancës

Bisedime rreth dashurise dhe romancave. Vendi ku mund te njiheni me njëri-tjetrin.
1252Si mund te harro...
Thu Nov 05, 2009 2:52 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet e fundit

Ketu do te gjeni lajmet e fundit
1214Hudson bëhet nën...
Wed Aug 12, 2009 1:15 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Alegria Grup Empty
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqiptar

Shikoni Filma Shqiptare!
1212Flutura ne Kabin...
Thu Jul 23, 2009 11:17 am
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Humor Shqiptar

Shikoni Humor Shqiptar!
77Humor Shqip Qesh...
Tue Jul 21, 2009 5:03 pm
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Portokalli

Shiko portokalli Shqiptare..
1414Shblsh Bojaxhi...
Wed Jul 22, 2009 3:44 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

VideoMusic Shqip

Shikoni & degjoni Video Klipe Muzikore Shqiptare. Jepni opinionin tuaj kush eshte kenga qe ju pelqen me shume...
78Zajmina Vasjari ...
Tue Jul 28, 2009 11:34 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Alegria Grup Video Song

Shikoni dhe degjoni kenget e Alegria Grup me Video Klipe te krijuara vete!
2627Dj Alligator fea...
Wed Jul 22, 2009 3:37 pm
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Komike Te Ndryshme

Ketu do te keni mundesine te shikoni video komike te ndryshme nga e gjithe bota!
55Funny Japanese G...
Thu Jul 23, 2009 1:09 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kamera Te Fshehta

Shikoni video humoristike nga kamera te fshehta!
991 Milion Dollar ...
Wed Jul 22, 2009 4:11 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Alegria Grup Empty
 

Galeria Fotografike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto Nga Shqiperia

Foto te ndryshme nga qytetet Shqiptare!Trevat Shqiptare
11Saranda foto
Wed Jul 22, 2009 11:07 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto Komike

Shikoni foto komike nga me te ndryshmet!
121Foto komike
Wed Oct 21, 2009 1:45 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Wallpaper

Wallpaper Te Ndryshem!
216Wallpaper te ndr...
Mon Oct 05, 2009 5:58 pm
Krenare shqiptare Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

ViP & Personazhe

Foto nga ViP & Personazhe Shqiptare!
8101Fatos Nano
Mon Oct 05, 2009 12:02 pm
Krenare shqiptare Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto Te Ndryshme

Postoni Foto Te Ndryshme!
29Lule te ndryshme...
Mon Oct 05, 2009 12:14 pm
Krenare shqiptare Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Alegria Grup Foto

Shikoni Foto te Alegria Grup
00
Alegria Grup Empty
 

Art-Kulturë-Politikë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzika

Muzika pasioni i te gjitheve .A do kishte Kuptim jeta pa muzike.Diskutoni rreth rrymave te ndryshme muzikore shqiptare.
218Kush eshte kenge...
Mon Oct 05, 2009 5:01 pm
Krenare shqiptare Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia

Diçka mbi historinë Shqiptare, e shkruar nga letrarët tanë ose gojdhëna të popullit.
715Federatat Fisnor...
Thu Jul 23, 2009 2:54 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia

Gjithçka në lidhje me kinemanë... Regjizorë, aktorë, lajme, kuriozitete etj.
00
Asnjë mesazh i ri

Letërsia

Nje bote mrekullisht e pa fund! Ruazat e jetes hedhur ne flete librash
00
Asnjë mesazh i ri

Tema Sociale

Ne kete forum mund te keshilloheni dhe diskutoni me Shqiptar per problemet familjare,problemet prinder-femije,problemet shoqerore,emigracionin,papunesine etj.
721Enderrat...........
Wed Oct 21, 2009 8:00 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Art

Diskutoni per artin ne pergjithsi,arti figurativ,piktura etj.
28Histori............
Tue Jul 28, 2009 9:42 pm
Brunia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Aktualitet

Lajmet e fundit në mediat shqiptare apo dhe të huaja. Shprehni mendimet dhe diskutoni mbi problemet shqetësuese aktuale!Dossier
11Shqiptarët, fest...
Tue Jul 28, 2009 9:45 pm
Brunia Shiko mesazhin e fundit
Alegria Grup Empty
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjeksia

Nje udhetim fantastik ne brendesi te trupit te njeriut dhe problemeve te tij.
00
Asnjë mesazh i ri

Psikologjia dhe Filozofia

Jetojm ne nje kohe te veshtire. Stresi, jeta qytetit, zhurma nuk na lejon te ndjehemi rehat. Prandaj shkenca me popullore e kohes eshte psikologjia. Te gjithe kemi nevoje per konsultim. Kush jemi ne? Përse jetojmë. Nga është prejardhja jonë? Përgjigje të gjitha pseve tona.
00
Asnjë mesazh i ri

Informatika

Perdorimi i internetit, si te kemi kujdes nga interneti, lajmet e fundit per internetin,poblemet qe kemi me komjuterin te cilin e perdorim per pune , argetim dhe njohuri. Mesimi i perdorimit te kompjuterit, informacione te dobishme per te gjithe anetaret.Webmasterat Shqiptare
22Si Te Marrim Inf...
Thu Aug 13, 2009 10:50 am
Jordina Shiko mesazhin e fundit
Alegria Grup Empty
 

Argëtim-Zbavitje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humor&Barsaleta... të qeshim pak :)

Thonë se e qeshura të zgjat jetën! Këtu do të gjeni humor nga çdo krahinë e Shqipërisë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta Shqiptare apo të huaja.
328Zhadja versoni q...
Tue Oct 06, 2009 1:45 pm
Krenare shqiptare Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitete nga me te ndryshmet
911Kartolina arrin ...
Thu Jul 23, 2009 3:19 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Disktuim i Pergjithshem!

Diskutime mbi tema te pergjithshme!
14Diskutoni rreth ...
Mon Oct 05, 2009 12:21 pm
Krenare shqiptare Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Pa Kufi

Aty ku liria gjen plotesimin e saj, jashte kornizave te çdo forumi.
00
Asnjë mesazh i ri

Luaj Online

Luani Online Me Lojra Nga Me Te Ndryshmet!
3536Kush do behet Mi...
Mon Aug 03, 2009 8:16 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Chat

Ketu mund te chatoni
25Chit_chat ...
Tue Oct 06, 2009 1:39 pm
Krenare shqiptare Shiko mesazhin e fundit
Alegria Grup Empty
 

Shkarkime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkarko Programe

Shkarkoni Programe te ndryshme!
33Magic.Video.Conv...
Sun Jul 19, 2009 10:09 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkarko Kenge

Shkarkoni kenge te huaja edhe Shqipetare!
14Hite Top 10
Sun Oct 25, 2009 8:12 pm
gea_teo Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkarko & Degjo Song Alegria Grup mix

Ketu do te degjoni edhe te shkarkoni kenget Product of Alegria Grup 2008-2009
00
Alegria Grup Empty
 

Futboll

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futboll

Këtu mund të flisni rreth futbollit dhe skuadrave të zemrës gjithashtu edhe te shikoni rezultatet e ndeshjeve live.
24Cfare mendoni pe...
Sun Sep 13, 2009 10:48 am
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Alegria Grup Empty
 

Rreth forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje/Sugjerime/Ankesa

Keni ndonjë ankesë ndaj antarëve? Sugjerim apo këshillë?Dicka të paqartë përsa i perket forumit?Të gjithë jeni të mirëpritur.
25Nje pyetje ...!...
Tue Oct 20, 2009 9:08 pm
Ersiljano Shiko mesazhin e fundit
Alegria Grup Empty
 

Koshi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Koshi

Ketu do te gjeni te gjitha temat e fshira nga Forumi
00
Alegria Grup Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 544 artikuj
Forumi ka 37 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri mentus008
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 142 më Sat May 14, 2011 12:47 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur