Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfar do te benit per dashuri?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erisa
Vip
Vip
Erisa

Gjinia : Female

Postime : 18

Piket : 58

Reputacioni : 4

Data e hyrjes : 14/07/2009


Cfar do te benit per dashuri? Empty
MesazhTitulli: Cfar do te benit per dashuri?   Cfar do te benit per dashuri? Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 11:49 am

Une asgje s'do beja perveq perpjekjes qe ta mbaj afer,e nese nuk do shkonte do ti deshiroja ,,rruge te mbare''E THEFT QAFEN!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alegria grup
Administrator
Administrator
Alegria grup

Gjinia : Male

Horoskopi : Virgo

Postime : 20

Piket : 29

Reputacioni : 2

Ditlindja : 10/09/2008

Data e hyrjes : 26/07/2009

Age : 12
Location : Erseke
Humor Humor : Kenget


Cfar do te benit per dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do te benit per dashuri?   Cfar do te benit per dashuri? Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 10:39 pm

Hahaahaha e madhe fare kjo e fundit Laughing
Ndersa une para se te bej dicka do te vlersoja nqs ja vlen te beh dicka per ate person apo jo!Nqs po atehere do isha i gatshem te beja sa kam ne dore dhe sa eshte e mundur per dashuri! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

Cfar do te benit per dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do te benit per dashuri?   Cfar do te benit per dashuri? Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 11:37 pm

Mos harro gjithmon veteveten veje ne radh te pare e jo si dikush qe do thonte:Do vdisja,do beja ashtu e keshtu!Asgje sdo beja me teper se ai-ajo qe do bente per mua!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


Cfar do te benit per dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do te benit per dashuri?   Cfar do te benit per dashuri? Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 2:15 pm

Per dashurine do beja shum gjera sepse dashuria e meriton te besh sakrifica.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

Cfar do te benit per dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do te benit per dashuri?   Cfar do te benit per dashuri? Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 2:48 pm

mire e ke thene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
Sponsored content
Cfar do te benit per dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar do te benit per dashuri?   Cfar do te benit per dashuri? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfar do te benit per dashuri?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sa me prane njeri-tjetrit :: Në kërkim të romancës-
Kërce tek: