Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Hite Top 10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

Hite Top 10 Empty
MesazhTitulli: Hite Top 10   Hite Top 10 Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 2:08 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
Bukuroshja
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Bukuroshja

Gjinia : Female

Horoskopi : Leo

Postime : 10

Piket : 20

Reputacioni : 2

Ditlindja : 11/08/1990

Data e hyrjes : 25/07/2009

Age : 30
Location : Tirane

Hite Top 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Hite Top 10   Hite Top 10 Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 6:41 pm

kenge te papara ju sygjeroj ti shkarkoni edhe juve Faleminderit Ersiljano
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alegria grup
Administrator
Administrator
Alegria grup

Gjinia : Male

Horoskopi : Virgo

Postime : 20

Piket : 29

Reputacioni : 2

Ditlindja : 10/09/2008

Data e hyrjes : 26/07/2009

Age : 12
Location : Erseke
Humor Humor : Kenget


Hite Top 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Hite Top 10   Hite Top 10 Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 10:24 pm

po edhe mua me pelqyen shume i shkarkova te gjitha kenget disa jane te bukura po tani mos ja bejme shume qefin vetes po ca jane cop cop o erso vendos merr lale ndo1 kenge house
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gea_teo
Fillestar
Fillestar


Gjinia : Male

Horoskopi : Leo

Postime : 1

Piket : 1

Reputacioni : 0

Ditlindja : 27/07/1964

Data e hyrjes : 25/10/2009

Age : 56
Humor Humor : portokalli


Hite Top 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Hite Top 10   Hite Top 10 Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 8:12 pm

e pa pare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Hite Top 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Hite Top 10   Hite Top 10 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hite Top 10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkarkime :: Shkarko Kenge-
Kërce tek: