Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar Empty
MesazhTitulli: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar   Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 12:25 pm

Si mendoni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Deejay Enea
Administrator
Administrator
Deejay Enea

Gjinia : Male

Horoskopi : Libra

Postime : 5

Piket : 5

Reputacioni : 0

Ditlindja : 11/10/1993

Data e hyrjes : 12/07/2009

Age : 27

Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar Empty
MesazhTitulli: Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar   Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 7:54 pm

per mendimin tim e fshehura eshte me e embel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar Empty
MesazhTitulli: Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar   Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 2:10 pm

Edhe per mua mbetet e fshehura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar Empty
MesazhTitulli: Re: Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar   Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sa me prane njeri-tjetrit :: Në kërkim të romancës-
Kërce tek: