Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si mund te harrohet nje dashuri?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


Si mund te harrohet nje dashuri? Empty
MesazhTitulli: Si mund te harrohet nje dashuri?   Si mund te harrohet nje dashuri? Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 12:33 pm

...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Deejay Enea
Administrator
Administrator
Deejay Enea

Gjinia : Male

Horoskopi : Libra

Postime : 5

Piket : 5

Reputacioni : 0

Ditlindja : 11/10/1993

Data e hyrjes : 12/07/2009

Age : 27

Si mund te harrohet nje dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te harrohet nje dashuri?   Si mund te harrohet nje dashuri? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 7:55 pm

........................ kurre..............................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


Si mund te harrohet nje dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te harrohet nje dashuri?   Si mund te harrohet nje dashuri? Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 2:09 pm

Ndoshta duke ja lene kohes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

Si mund te harrohet nje dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te harrohet nje dashuri?   Si mund te harrohet nje dashuri? Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 2:52 pm

nuk e di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
Sponsored content
Si mund te harrohet nje dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund te harrohet nje dashuri?   Si mund te harrohet nje dashuri? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si mund te harrohet nje dashuri?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sa me prane njeri-tjetrit :: Në kërkim të romancës-
Kërce tek: