Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 POEZI DASHURIE...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


POEZI DASHURIE... Empty
MesazhTitulli: POEZI DASHURIE...   POEZI DASHURIE... Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 12:46 pm

Kur mendoj per ty
Ethe dhe shpirti leshon,
Mendoj per gjene me te bukur ne jete
Mendoj per dashurine tone.

Kur mendoj syte e trishtuar
Dhe buzet qe dridhen pa fjale,
Mendoj per floket mbi gjoksin tend
Dhe zemrat qe rrahin pandal.

Kur prane teje qendroj e heshtur
Dhe dridhem kur me prek ngadal,
Mendoj se brenda teje ka dicka
Qe ti ma thua me zemer,jo me fjale.

Dicka qe me ben te ndihem si engjell
Dhe hap krahet drejt teje te fluturoj,
Ti me shtrengon aq forte prane vetes
Dhe une ngadale pershperis "Te Dashuroj".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


POEZI DASHURIE... Empty
MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE...   POEZI DASHURIE... Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 1:03 pm

------
__________♥️_______________Te dua, a me don,
________♥️__________♥️______une per ty e jap jeten
______♥️__♥️_______♥️________e ti per mua c'mendon?!
____♥️_____♥️____♥️__________dhe me trego sa me don
__♥️________♥️____♥️__♥️_____
____________♥️____♥️_____♥️_O Zot i vertet
_____________♥️____♥️__♥️_mos me le te vuaj
______________♥️____♥️___mos ma largo te dashurin
_______________♥️_____te behet i huaj.
________________♥️____

___♥️♥️♥️_______Te mendoj ne vete
___♥️___♥️_____te mendoj me drite
___♥️_____♥️___ te dua me Zemer
___♥️______♥️__te dua me shpirt
___♥️______♥️__
___♥️_____♥️___Te kam dashur
___♥️___♥️____dhe shum te dua
___♥️♥️♥️______por te lutem ty
_____________mos me m'tradhtua
__♥️_____♥️___
__♥️_____♥️___Te dua do te them
__♥️_____♥️___dhe ashtu do te mbes
__♥️_____♥️___te dua do te them
__♥️_____♥️___gjersa une te vdes
__♥️_____♥️___
__♥️_____♥️___O Dashuri e mallkuar
__♥️♥️♥️♥️♥️____pse sme le te qet
____________po me ben te vuaj
__♥️__________gjithnje ne ket jete
__♥️_♥️________
__♥️__♥️_______Asgje me te bukur
__♥️____♥️_____ska ne kete jete
__♥️♥️♥️♥️♥️♥️____se dashurija e vertet
__♥️______♥️___asgje me te bukur
__♥️_______♥️_ska per mua
__♥️________♥️_sa i dashur kur me thua TE DUA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

POEZI DASHURIE... Empty
MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE...   POEZI DASHURIE... Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 9:11 pm

Shume te Bukura Krenare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


POEZI DASHURIE... Empty
MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE...   POEZI DASHURIE... Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 2:12 pm

Flm Ersi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
POEZI DASHURIE... Empty
MesazhTitulli: Re: POEZI DASHURIE...   POEZI DASHURIE... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
POEZI DASHURIE...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sa me prane njeri-tjetrit :: Në kërkim të romancës-
Kërce tek: