Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Alegria grup Sondazh

Shko poshtë 

Si po ju duket Alegria grup?
Shkelqyeshem
Alegria grup Sondazh Vote_lcap267%Alegria grup Sondazh Vote_rcap2
 67% [ 2 ]
Shume Mire
Alegria grup Sondazh Vote_lcap233%Alegria grup Sondazh Vote_rcap2
 33% [ 1 ]
Mire
Alegria grup Sondazh Vote_lcap20%Alegria grup Sondazh Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Keq
Alegria grup Sondazh Vote_lcap20%Alegria grup Sondazh Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Ka edhe me mire
Alegria grup Sondazh Vote_lcap20%Alegria grup Sondazh Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
 
Poll closed

AutoriMesazh
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

Alegria grup Sondazh Empty
MesazhTitulli: Alegria grup Sondazh   Alegria grup Sondazh Icon_minitimeSun Jul 19, 2009 4:26 pm

Sondazhi Alegria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
ViSi_USA
Fillestar
Fillestar


Gjinia : Male

Horoskopi : Gemini

Postime : 2

Piket : 2

Reputacioni : 0

Ditlindja : 02/06/1993

Data e hyrjes : 17/12/2009

Age : 27
Humor Humor : Humor shqiptar.


Alegria grup Sondazh Empty
MesazhTitulli: Re: Alegria grup Sondazh   Alegria grup Sondazh Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 5:09 pm

gooddddddd
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alegria grup Sondazh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sa me prane njeri-tjetrit :: Alegria Grup-
Kërce tek: