Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano


Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 30
Location : Erseke

Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë Empty
MesazhTitulli: Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë   Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 1:10 pm

Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë F.0812094059578_m

Anëtarja e dikurshme e grupit "Spice Girls", Victoria Beckham, ka mohuar çdo mundësi për t’iu rikthyer sërish muzikës, pasi që ajo dëshiron të përqendrohet te moda dhe familja.

Xhinset, syzat dhe koleksionet tjera të Posh Spice janë bërë një hit i vërtetë, ndërsa ish-këngëtarja thotë se duke llogaritur familjen dhe biznesin e ri, ajo nuk ka kohë as të mendojë për muzikë.

“Nuk do të merrem më me muzikë. Kemi qenë shumë të suksesshme dhe ka qenë gjë e bukur që ishim në grup... kemi shitur 50 milionë albume. Është fantastike. Ishte një rrugëtim argëtues... Por atë nuk mund ta bëj më”, ka thënë Victoria.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
 
Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Muzike Shqip - Dj Blunt ft Real 1 dhe MC Kresha

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sa me prane njeri-tjetrit :: Lajmet e fundit-
Kërce tek: