Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Empty
MesazhTitulli: C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?   C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 12:14 pm

Mendoni sikur e keni afer personin e zemres dhe shkruani ate qe do ti thonit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?   C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 12:22 pm

Nuk mund te jetoj dot pa frymarrjen tende.
Nuk mund te egzistoje pa qenien tende.
Nuk mundem pa te te thene qe TE DUA SHUME.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?   C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 9:09 pm

DASHURINE TIME NUK MUND TA TREGOJ ME FJALE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
Deejay Enea
Administrator
Administrator
Deejay Enea

Gjinia : Male

Horoskopi : Libra

Postime : 5

Piket : 5

Reputacioni : 0

Ditlindja : 11/10/1993

Data e hyrjes : 12/07/2009

Age : 27

C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?   C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 7:57 pm

aty ri ne zemra se mos ikesh e..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Krenare shqiptare
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Krenare shqiptare

Gjinia : Female

Horoskopi : Gemini

Postime : 194

Piket : 255

Reputacioni : 0

Ditlindja : 01/06/1910

Data e hyrjes : 30/09/2009

Age : 110
Humor Humor : hahaha


C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?   C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 2:08 pm

Dua qe te jesh ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?   C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
C'fare do ti thonit personit te zemres ne keto momente?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sa me prane njeri-tjetrit :: Në kërkim të romancës-
Kërce tek: