Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Alegria Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Alegria Grup

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
Bukuroshja

Gjinia : Female

Horoskopi : Leo

Postime : 10

Piket : 20

Reputacioni : 2

Ditlindja : 11/08/1990

Data e hyrjes : 25/07/2009

Age : 30
Location : Tirane

Alegria Grup Empty
MesazhTitulli: Alegria Grup   Alegria Grup Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 6:32 pm

Rregjistrohuni edhe ju ne webfaqen time http://www.alegriagrup.albanianforum.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Alegria grup
Administrator
Administrator
Alegria grup

Gjinia : Male

Horoskopi : Virgo

Postime : 20

Piket : 29

Reputacioni : 2

Ditlindja : 10/09/2008

Data e hyrjes : 26/07/2009

Age : 12
Location : Erseke
Humor Humor : Kenget


Alegria Grup Empty
MesazhTitulli: Re: Alegria Grup   Alegria Grup Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 10:06 pm

kjo nuk eshte webfaqja e jotja po e te gjitheve ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

Alegria Grup Empty
MesazhTitulli: Re: Alegria Grup   Alegria Grup Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 10:53 pm

hej po Alegria ka te drejte kjo nuk eshte e jotja po e te gjitheve cdo kush mund te rregjistrohet dhe po te jete i "zoti" te perfitoj nga Ofertat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
deejay jani
Moderatori nr 1
Moderatori nr 1
deejay jani

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 11

Piket : 13

Reputacioni : 0

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 14/07/2009

Age : 27
Location : Erseke
Humor Humor : po cte duhet o tyne


Alegria Grup Empty
MesazhTitulli: Re: Alegria Grup   Alegria Grup Icon_minitimeWed Jul 29, 2009 9:40 am

lereni ore dhe ju tani gocen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
Ersiljano
Administrator
Administrator
Ersiljano

Gjinia : Male

Horoskopi : Cancer

Postime : 189

Piket : 454

Reputacioni : 7

Ditlindja : 04/07/1993

Data e hyrjes : 11/07/2009

Age : 27
Location : Erseke

Alegria Grup Empty
MesazhTitulli: Re: Alegria Grup   Alegria Grup Icon_minitimeWed Jul 29, 2009 1:48 pm

eo mire ti je shefi na fal he hahahaha lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://alegriagrup.albanianforum.net
ViSi_USA
Fillestar
Fillestar


Gjinia : Male

Horoskopi : Gemini

Postime : 2

Piket : 2

Reputacioni : 0

Ditlindja : 02/06/1993

Data e hyrjes : 17/12/2009

Age : 27
Humor Humor : Humor shqiptar.


Alegria Grup Empty
MesazhTitulli: Re: Alegria Grup   Alegria Grup Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 5:56 pm

Rrespekteeeee te gjitheveeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Alegria Grup Empty
MesazhTitulli: Re: Alegria Grup   Alegria Grup Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alegria Grup
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Alegria Grup - Forum :: Prezanto Webfaqen tënde-
Kërce tek: